Autoremont

Meie käes on Teie sõiduk hästi hoitud ja hooldatud

Remondikeskus OÜ teostab autode remonti ja hooldust. Autode regulaarne hooldus ja kontroll aitab Teil vältida üllatuslikke ühekordseid suuri kulutusi. Meie autode remont ja hooldus toimub vastavalt autotehaste nõuetele ja kriteeriumitele. Tegeleme kõikide auto mehaaniliste osadega seotud probleemidega.Kogu asjaajamine on meie juures kiire ja leiame alati sobiliku lahenduse. 

 

Meie suurte kogemustega ja professionaalsed remondimehed informeerivad Teid alati tööde käigus avastatud lisa defektidest ja muudest probleemidest. Kõik vajalikud varuosad on meil olemas või tellime seega Teie ei pea muretsema.

Mõned meie teenused:
• Autoremont
• Mootoriremont
• Elektritööd
• Hammasrihma vahetus
• Vedrustuse remont
• Veermiku remont
• Käigukasti remont

HINNAKIRI

TEENUS     
 Remonttöö 42€/h (miinimum tasu 25€)
Remonttöö kliendi varuosadega 50€/h (miinimum tasu 25€)
Elektritöö 45€/h
Diagnostika 25€
Veakoodide kustutamine 25€
Parkimistasu ööpäev 7€
Kere- ja värvitööd Pakkumise põhiselt
* Hinnad sisaldavad 20% KM  

Traktori remont

Meie hoolitseme, et Teie tööriist oleks sõidukorras

Meie meeskond on mitmeid aastaid remontinud traktoreid ja saame hakkama väga mitmete traktorite hoolduse/remondiga. Meie juurde võib tuua nii uusi kui vanemaid traktoreid. Traktorite hooldus ja remont on meie igapäevaseks tööks ja müüme ka traktorite varuosi ning lisaseadmeid.

Rehvivahetust ja rehviremonti viime läbi nii sõiduautodele, sportautodele, mootorratastele kui ka kaubikutele. Vahetame ja balanseerime  kuni 19 tolli rehve. Remonti teeme kõrge kvaliteedi materjalidega ja meie balanseerimispinke kalibreeritakse regulaarselt tagamaks teenuse parimat kvaliteeti.

Tööaeg ühe sõiduauto kohta on umbes 15 min 4 ratta vahetuseks. Rehviremondi hinnad sõltuvad rehvis olevast august ja täpset hinda oskame öelda alles peale rehvi nägemist. 

HINNAKIRI

TEENUS 4 RATAST SÕIDUAUTO MAASTUR/KAUBIK (C tähistusega rehv) 
  Plekk veljed Valuveljed  
13" - 16" 45€ 45€ 55€
17" - 18" 50€ 50€ 60€
19" - 20" 60€ 60€ 65€
* Tasakaalustamine   25€
* Tasakaalustamine+rattavahetus 36€
* Rehviparandus-nööriga   12€
* Ventiil + vahetus   5€
* Hinnad sisaldavad 20% KM